Home / Güncel / YAĞMUR İSTANBUL'U FELÇ ETTİ

YAĞMUR İSTANBUL'U FELÇ ETTİ

Meteoroloji yaptığı açıklamada Cuma gününün İstanbul için zor geçeceğini bildirmişti.

YAĞMUR İSTANBUL’U FELÇ ETTİ

Meteoroloji yaptığı açıklamada Cuma gününün İstanbul için zor geçeceğini bildirmişti. Yapılan açıklamalara göre sağanak yağacak olan İstanbul’da birçok kişi olumsuz etkilenecek ve trafikte seyredenlerin zor durumlarda kalabileceği belirtilmişti.

Maalesef yapılan açıklamalar doğru olup, birçok kişi daha bu saate kadar olumsuz bir şekilde etkilendi. Özellikle yapılan açıklamalardaki bölgeler ciddi şekilde etkilenmiş ve trafik durma noktasına kadar gelmiştir.

GECE GÜNDÜZ OLDU

Dün gece çakan şimşeklerle geceyi gündüze çeviren hava, elektrik hatlarını da olumsuz etkiledi. Özellikle elektrik hatlarını yüksek seviyelere kullanan işletmeler bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilendi. Kısa sürelide olsa oluşan elektrik kesintisi fazla uzun sürmese de yağmurun etkisi uzun bir süre devam edecek gibi duruyor.

HAFTA SONUNA DİKKAT

Hafta sonu içinde uyarıda bulunan meteoroloji, yağmurun devam edeceğini ve bazı bölgeleri zaman zaman olumsuz etkileyebileceğini söyledi.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir