Home / Güncel / TÜRKİYE SURİYE'YE GİRECEK Mİ

TÜRKİYE SURİYE'YE GİRECEK Mİ

Son günlerde Suriye sınırın yaşanan hareketlilik akıllara “ Türkiye Suriye’ye girecek mi? “ sorularını getirdi.

TÜRKİYE SURİYE’YE GİRECEK Mİ

Son günlerde Suriye sınırın yaşanan hareketlilik akıllara “ Türkiye Suriye’ye girecek mi? “ sorularını getirdi. Birçok gazete yazarı da bu konuyu tartışırken ve düşüncelerini yazarken siyasi kanat tarafından herhangi bir çağrı gelmedi. Özellikle Türkiye Büyük Millet Meclisinin gündeminin farklı olması sebebi ile de bu konular maalesef konuşulamıyor.

TANK SEVKİYATI HIZLANDI

Silah mühimmat sevkiyatını hızlandıran Türk Silahlı Kuvvetleri, özellikle tank sevkiyatını hızlı bir şekilde artırmaya devam ediliyor. Hendekler 500 metre civarlarına kadar kazılırken ordu birçok silah getirmeye devam ediyor. Uzun menzilli silahların konuşlandırılması tamamlanırken, bunlarla beraber aynı zamanda asker sevkiyatı da hızlandırıldı.

PİYASALAR TEDİRGİN

Sadece halk ve ordu değil aynı zamanda piyasalarda konularla ilgili olarak tedirginliğini koruyor. Bugün Suriye’ye girme fikri pek hoş bir fikir olmazken, piyasaların ne kadar kötü etkileneceğini de az çok tahmin edebiliyoruz.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir