Home / Güncel / TSK NIN TELEFONLARI KİLİTLENDİ

TSK NIN TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Genel Kurmay Başkanlığı bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

TSK NIN TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Genel Kurmay Başkanlığı bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Son dönemlerde çok fazla terör olaylarının yaşandığı ülkemizde birçok şehit haberlerinin gelmesi ve hala daha net bir sonuca varılamaması ülkemizde büyük bir üzüntüye neden olmaktadır. Genel Kurmay Başkanlığına ise son günlerde adeta telefon yağdı.

TELEFON YAĞMURU

Binlerce yüzbinlerce vatandaş, “ bizleri de askere alın “ diyerek telefon açtı. Açılan bu telefonların üzerine ise TSK’da kısa zamanlı hatlar kilitlendi. Talebin çok yoğun olması ve insanların “ beni askere alın “ diyerek haykırması ise TSK tarafından adeta pompa etkisi olarak görüldü. Bu kadar çok aramanın üzerine ise TSK bir açıklama yayınladı.

“ TEŞEKKÜR EDERİZ, MOTİVASYONUMUZU ARTIRDINIZ “

TSK Türkiye’nin son derece güçlü olduğunu, yeterince personelinin olduğunu belirtirken, vatandaşlardan böylesine bir talebin gelmesinin ise son derece sevindirici olduğunu belirtti. Vatandaşlara teşekkür eden TSK, bu duygulandıran isteğin çok büyük bir moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirti.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir