RAMAZAN PİDESİNE ZAM GELECEK Mİ?

11 Haziran 2015 Perşembe, 11:55

Ramazan ayının yaklaşması ve böylesine bir siyasi kaosun ortaya çıkması ile birçok kişinin aklına ilk olarak Ramazan Ayı içerisinde çıkacak olan pidelerin fiyatları geldi.

RAMAZAN PİDESİNE ZAM GELECEK Mİ?

Ramazan ayının yaklaşması ve böylesine bir siyasi kaosun ortaya çıkması ile birçok kişinin aklına ilk olarak Ramazan Ayı içerisinde çıkacak olan pidelerin fiyatları geldi. Özellikle her  ramazan ayında zam alan ramazan pidesi bu ramazan ayı içerisinde ise nasıl bir tablo ile karşılanacak bilemiyoruz.
 
BAŞKANLAR ŞUANDA SESSİZ

Her ilde bulunan Esnaf Odaları başkanları, fırıncılar ve belediyeler ile yaptıkları görüşmeler ile zamların ne kadar olacağı konusunda bilgi verecekler. Özellikle fırıncıların alacağı yeni tarifelerde ne kadar bir artış olacak diye merak eden vatandaşlar, ramazan ayında pideyi ucuz yemek istiyorlar.

HALK İLE ÜRETİCİ ARASINDA KALIYORLAR

Fiyatların belirlenmesinde oda başkanları halk ile fırıncılar arasında kaldıklarını söylerken, koalisyon hükümetinin ramazandan önce kurulacağını ve bu zaman zarfında maalesef bir zammın gelebileceği konusunda çok ciddi endişelerinin olduğunu söylüyorlar. Bu sebepten dolayı da ramazan ayında pidelerin zamlanmasına kesin gözü ile bakılıyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.