Home / Güncel / RAMAZAN PİDESİNE ZAM GELECEK Mİ?

RAMAZAN PİDESİNE ZAM GELECEK Mİ?

Ramazan ayının yaklaşması ve böylesine bir siyasi kaosun ortaya çıkması ile birçok kişinin aklına ilk olarak Ramazan Ayı içerisinde çıkacak olan pidelerin fiyatları geldi.

RAMAZAN PİDESİNE ZAM GELECEK Mİ?

Ramazan ayının yaklaşması ve böylesine bir siyasi kaosun ortaya çıkması ile birçok kişinin aklına ilk olarak Ramazan Ayı içerisinde çıkacak olan pidelerin fiyatları geldi. Özellikle her  ramazan ayında zam alan ramazan pidesi bu ramazan ayı içerisinde ise nasıl bir tablo ile karşılanacak bilemiyoruz.

 

BAŞKANLAR ŞUANDA SESSİZ

Her ilde bulunan Esnaf Odaları başkanları, fırıncılar ve belediyeler ile yaptıkları görüşmeler ile zamların ne kadar olacağı konusunda bilgi verecekler. Özellikle fırıncıların alacağı yeni tarifelerde ne kadar bir artış olacak diye merak eden vatandaşlar, ramazan ayında pideyi ucuz yemek istiyorlar.

HALK İLE ÜRETİCİ ARASINDA KALIYORLAR

Fiyatların belirlenmesinde oda başkanları halk ile fırıncılar arasında kaldıklarını söylerken, koalisyon hükümetinin ramazandan önce kurulacağını ve bu zaman zarfında maalesef bir zammın gelebileceği konusunda çok ciddi endişelerinin olduğunu söylüyorlar. Bu sebepten dolayı da ramazan ayında pidelerin zamlanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir