Home / Güncel / RAMAZAN AYINDA GIDALARA ZAM YOK

RAMAZAN AYINDA GIDALARA ZAM YOK

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek ile yapılan röportajda ramazan ayı içerisinde herhangi bir gıda fiyatlarında artış yapılmayacağı bildirildi.

RAMAZAN AYINDA GIDALARA ZAM YOK

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek ile yapılan röportajda ramazan ayı içerisinde herhangi bir gıda fiyatlarında artış yapılmayacağı bildirildi. Özellikle halkın rahat ve huzurlu bir ramazan ayı geçirebilmesini sağlamak isteyen TPF, bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını ve herhangi bir zammın gelmemesini sağlayacaklarını belirtti. Bu sebepten dolayı halkın sakin olmasını ve ilerleyen zamanlarda bu durumun faydalarının görüleceği belirtildi.

ET ZATEN ZAMNLANDI

Ete daha önce zam geldiğini belirten Başkan, et fiyatlarının 34 TL’den 42,90 TL’ye çıktığını belirtti. Ramazan ayı içerisinde herhangi bir zammın gelmeyeceğini ve bu mesafeyi korumak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyene Başkan Atunbilek, ramazan ayının huzur ve ucuzluk içerisinde geçeceğini belirtti.

BAKLİYAT UCUZLAYACAK

Bakliyat fiyatlarında bir ucuzlama yapılacağını belirten başkan, ramazan ayının ilk 3 gününde bir indirim olmasını ve fiyatların azalmasını beklediklerini ifade ediyor. Özellikle bu çerçevede insanların toplu değil de günlük ihtiyaçlarını almalarını istiyorlar. Kısa zamanda indirimlerin gelmesi ile bu durum halka da yansıyacak.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir