PKK'DAN KOMEDİ GİBİ AÇIKLAMA

30 Temmuz 2015 Perşembe, 22:48

PKK’ya düzenlenen saldırılarda 271 teröristin öldürülmesine ilişkin açıklamalar yapan KCK'nın Dış İlişkiler Sözcüsü Agit “ Çözüm süreci yeniden başlayabilir, umudumuzu koruyoruz. “ dediği öğrenildi.

PKK’DAN KOMEDİ GİBİ AÇIKLAMA

PKK’ya düzenlenen saldırılarda 271 teröristin öldürülmesine ilişkin açıklamalar yapan KCK’nın Dış İlişkiler Sözcüsü Agit “ Çözüm süreci yeniden başlayabilir, umudumuzu koruyoruz. “ dediği öğrenildi.

Saldırılara devam ederken böylesine komedi bir açıklamanın gelmesi ise hem sosyal medya üzerinde hem de ülkenin büyük kesiminde tepkiye yol açtı.

ABDULLAH ÖCALAN DEVREYE GİRSİN

KCK yapılanmasının başında olan isim ise terörist başı Abdullah Öcalan’ın devreye girmesi gerektiğini öne sürdü. Son zamanlarda pasif bir rolde kaldığını ifade eden Agit bu durumun hızlanması gerektiğini ve hızlı bir şekilde çözüm odaklarına yönelmesi gerektiğini ifade etti.

DEVLET KANADINDAN YANIT YOK

Devlet kanadından ise konuya ilişkin bir açıklama gelmedi. Açıklamanın komik olması ve hiçbir taviz verilmeden bombalanmaya devam edilmesi devletin söylediği en son söz olmuştu.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.