OTOBÜS BİLETLERİ TÜKENDİ

30 Haziran 2015 Salı, 16:48
OTOBÜS BİLETLERİ TÜKENDİ

Bayramın yaklaşması ile otobüs seferlerindeki hareketlilikte başladı.

OTOBÜS BİLETLERİ TÜKENDİ

Bayramın yaklaşması ile otobüs seferlerindeki hareketlilikte başladı. Özellikle birçok firma otobüs seferleri için artırma yaparken birçok firma ise ek sefer koyamadığı için alımlarını kapattı. Bayram öncesinde tüm seferleri dolu olan otobüs firmaları ek çözümler bulmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

BÜYÜK ORANDA DOLDU

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada büyük oranda otobüslerin dolduğunu ve bu doluluk oranının ekonomiye katkı sağlayacağını belirtti. Her Ramazan ve Kurban Bayramlarında aynı telaşı yaşadıklarını belirten Erdoğan, genel seçimler, üniversite sınavı ve ramazan ayının bir araya gelmesi nedeni ile büyük bir sıkıntı yaşandığını ve bu yıl tatil mevsiminin açılamadığını belirtti.

KURBAN BAYRAMI DAHA YOĞUN OLABİLİR

Kurban Bayramı için de açıklama yapan başkan Kurban Bayramının daha yoğun olabileceğini ve bu yoğunluğun otobüs firmalarına daha farklı şekilde yansıyabileceğini ifade ediyor. Okulların açılması ile kurban bayramı denk geldiği için bu yıl sıkıntıların çıkması öngörülüyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.