Home / Güncel / KIZ ARKADAŞININ ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

KIZ ARKADAŞININ ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Konya’da meydana gelen olayda bir kişi hayatını kaybetti.

KIZ ARKADAŞININ ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Konya’da meydana gelen olayda bir kişi hayatını kaybetti. Lise 2. Sınıf öğrencisi olan A.B.Ş  kız arkadaşının eski sevgilisi olan Mevlüt Gönülalan ile bir parkta karşılaştı. Karşılaşmanın ardından sözlü sataşmaya başlayan ikili bir süre birbirleri ile sözlü olarak kavga etti. Kız arkadaşından uzak durmasını ve bir daha rahatsız etmemesini söyleyen genç, daha sonrasında sinirlenerek kavga etmeye başladı.

KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Tartışma bir müddet sonra kavgaya dönüştü. Bir süre kavga eden iki gençten A.B.Ş Mevlük Gönülalan’ı kalbinden, göğsünden ve sırtından bıçakladı. Bıçaklamanın etkisi ile yere düşen Mevlüt Gönülalan çevreden çağırılanların ambulansı ile hemen hastaneye kaldırıldı. Kalbi tekrar çalıştırılmaya çalışıldığı ancak; başarılı olunamadı.

Polis hemen peşine düştüğü A.B.Ş yakalayarak tutukladı. Olayda kullandığı bıçağı okul yakınlarında çöpe attığı için polis oralarda da inceleme yaparak suç aletine ulaştı.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir