KIŞ GERİ GELİYOR

21 Nisan 2015 Salı, 23:09
KIŞ GERİ GELİYOR

Meteoroloji yaptığı açıklamada kışın geri geleceğini ve havaların 8 dereceye kadar düşeceğini açıkladı.

KIŞ GERİ GELİYOR

Meteoroloji yaptığı açıklamada kışın geri geleceğini ve havaların 8 dereceye kadar düşeceğini açıkladı. Yurdun büyük bölümünde ilkbahar ve yaz havaları eserken havaların 10 derece birden inmesi hastalıkları da beraberinde getirebilir. Özellikle hafta içi Salı ve Perşembe günlerine dikkat çeken meteoroloji, yağışın fazla olacağını söyledi.

EGE DONACAK

Ege bölgesinde don bekleyen meteoroloji tarım işi ile uğraşanları bu konuda uyardı. Donun olması beklenen en belirgin kesim ise Manisa çevresi olacak. Cuma gününe kadar sürecek don Cuma günü bölgeyi terk edecek.

AKDENİZ’DE FIRTINA

Akdeniz bölgesinde kuvvetli yağış ve fırtına bekleyen meteoroloji tarım ve serası olanları bu konuda uyardı. Sıcaklıkların bu bölgede 4 – 6 derece düşeceğini ifade eden meteoroloji, havaların ısınmasının hafta sonuna kadar süreceğini söyledi. Bölgede kuvvetli yağış olacak olması da sebze ve meyve üreticilerini kötü ve olumsuz etkileyebilir.

İSTANBUL’A KIŞ GERİ GELİYOR

Kısa süreliğine de olsa İstanbul’a kış yeniden gelecek. Özellikle Avrupa yakasında yaşayanların Çarşamba gününden itibaren hafta sonuna kadar dikkat etmeleri ve ani yağışlara karşı önlem almaları gerekmektedir. Meteoroloji, sel baskınlarına karşı uyarılarda bulunuyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.