Home / Güncel / KENAN EVREN'İN CENAZESİNDE OLAY

KENAN EVREN'İN CENAZESİNDE OLAY

Tarihe 7. Cumhurbaşkanı olarak geçen Kenan Evren bugün cenaze töreni ile uğurlandı.

KENAN EVREN’İN CENAZESİNDE OLAY

Tarihe 7. Cumhurbaşkanı olarak geçen Kenan Evren bugün cenaze töreni ile uğurlandı. Cenaze törenine hiçbir siyasetçinin katılmaması da dikkatlerden kaçmadı. Ak Parti ve CHP’den gelen açıklamalarda zaten cenazeye katılmayacakları bildirilmişti ancak; diğer partilerin katılmaması da ayrı bir sürpriz oldu.

CENAZE TÖRENİNDE OLAY

Cenaze töreninde namazında ardından haklarınızı helal ediyor musunuz diye soran imam ön saflardan helal olsun cevabını alırken, arka saflardaki bazı kişiler “ haram ediyoruz “ diye bağırmaya başladı. Sorduğu 3 soruda da haram ediyoruz diye bağıran toplu bir grup kadın, korumalar tarafından hemen uzaklaştırıldı. Genelde askerlerin katıldığı cenaze töreninde sivillerin bulunmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

ÖLÜMÜ SEVİNÇLE KARŞILANDI

Özellikle sosyal medya üzerinden her partiye mensup insanlar bu ölümden ne kadar memnun olduklarını ifade ettiler. Özellikle Twitter üzerinde açılan birçok TT ile Kenan Evren’e duyulan nefret gözler önüne seriliyor diyebiliriz.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir