İstanbul’da Elektrik Kesintisi

22 Nisan 2015 Çarşamba, 11:49

İstanbul için İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ tarafından uyarı yapıldı. Yapılan uyarı da 24 Nisan 2015 tarihinde bazı bölgelere elektrik verilemeyeceği yönündeydi.

İstanbul’da Elektrik Kesintisi

İstanbul için İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ tarafından uyarı yapıldı. Yapılan uyarı da 24 Nisan 2015 tarihinde bazı bölgelere elektrik verilemeyeceği yönündeydi. Yapılacak olan çalışmalar nedeni belirli saatler arasında Beykoz, Kartal, Maltepe, Pendik, Üsküdar, Kadıköy, Sancaktepe ve Ümraniye ilçelerine kısa süreli de olsa elektrik verilemeyecek.

Elektrik kesintisinin bir arıza nedeni ile olduğunu duyuran İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ en kısa zamanda bu çalışmanın bitirilip tüm ilçelere elektrik verileceğini duyurdu. Bu sebepten dolayı da bu ilçelerde oturan vatandaşların 24 Nisan tarihinde planlarını ona göre yapmaları daha doğru olacaktır.

Birçok ilçe de 09:00 – 14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacaktır. Pendik, Kadıköy ve Sancaktepe’de ise bu süre 17:00’a kadar uzayabilir. Bu sebeple burada yaşayanların ona göre önlem alması daha doğru olacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.