Home / Güncel / İSTANBUL'A GİRMEK PARALI OLABİLİR

İSTANBUL'A GİRMEK PARALI OLABİLİR

Açıklama İstanbul Valisi Vasip Şahin’den geldi. Şahin İstanbul’da trafik sorununa dikkat çekerek bazı açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL’A GİRMEK PARALI OLABİLİR

Açıklama İstanbul Valisi Vasip Şahin’den geldi. Şahin İstanbul’da trafik sorununa dikkat çekerek bazı açıklamalarda bulundu.

İstanbul’daki trafik sorununa değinen Vali Şahin, bu sorunun nasıl çözülebileceği konusunda bazı fikirlerin olduğu ve bu fikirlerin neler olabileceğini açıkladı. Özellikle İstanbul’da şehir merkezine girmek isteyenlerden para alınabileceğine dikkat çeken Şahin, bu uygulama sayesinde en azından şehir merkezlerine girişin biraz da olsa önüne geçilebilir. Şehir merkezine girişlerde para almak bir kısım araçların girmesine engel olabilir.

LONDRA VE PARİS’TE BENZER UYGULAMALAR VAR

Uygulamalara örnekler veren Vali Şahin, Londra ve Paris gibi şehirlerinde bu tarz uygulamaların olduğunu ve trafik sonunu daha da minimize ettiğinin altını çiziyor. Aynı zamanda polis sayısındaki yetersizliğe de dikkat çeken Vali, önümüzdeki günlerde trafik polisi sayısında bir artış yapılacağının da altını çizdi.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir