HOLLANDALI TURİSTE TACİZ

17 Mayıs 2015 Pazar, 18:47
HOLLANDALI TURİSTE TACİZ

İnsanlıktan nasibini almamış insanların Türkiye’deki turistlere tacizleri devam ediyor.

HOLLANDALI TURİSTE TACİZ

İnsanlıktan nasibini almamış insanların Türkiye’deki turistlere tacizleri devam ediyor.

Daha önce ülkemizde tacize uğrayan, tecavüz edilen bir turist öldürülmüştü. Aynı hikayeye maruz kalan ancak; tacizcisi kaçan Hollandalı turisti bir kamyon şoförü kurtardı. Bursa İnegöl’de yolunu kaybeden Jiska Nina Van Gerner bir kişi tarafından yardım edilmek amacı ile motosiklete bindirildi. Bir süre gittikten sonra motosikletine binilen kişi tarafından cinsel tacize maruz kalan Jiska Nina Van Gerner motosikletten atladı.

KOLUNU KIRDI, KAMYONCU YARDIM ETTİ

Yol kenarına korkudan atlayan Hollandalı Gerner, ağlayama başladı. Yoldan geçen bir kamyoncu ise Gerner’i görüp hemen durdu. En yakın güvenlik merkezine götüren kamyoncu ise Hollandalı turist tarafından çok teşekkür aldı.

JANDARMA HEMEN YAKALADI

19 yaşında olan S.Ç ise alınan ifade ile Jandarma tarafından anında yakalandı. Jandarmanın hızlı çalışmasına ve yardımcı olmasına teşekkür eden ve memnun kalan Gerner ise gezisine devam edecek.

DÜNYA BARIŞINA DİKKAT ÇEKMEK

Dünya barışına dikkat çekmek amacı ile yola çıkan Gerner otostop ile ülkeleri gezmeye çıkmış. Romanya’dan sonra Türkiye’ye geçen Gerner, maalesef ülkemizde taciz mağdur kaldı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.