HDP OYLARININ YARISI ATATÜRKÇÜ'LERDEN

11 Haziran 2015 Perşembe, 04:00
HDP OYLARININ YARISI ATATÜRKÇÜ'LERDEN

Açıklamayı Sözcü yazarı Emin Çölaşan yaparken bu çarpıcı açıklaması ile birçok kişinin de yüreklerine acı düştü diyebiliriz.

HDP OYLARININ YARISI ATATÜRKÇÜ’LERDEN

Açıklamayı Sözcü yazarı Emin Çölaşan yaparken bu çarpıcı açıklaması ile birçok kişinin de yüreklerine acı düştü diyebiliriz. Geçtiğimiz gün düzenlenen sevinç gösterilerinde Atatürk ile Abdullah Öcalan posterlerinin yan yana sallanması birçok kişinin canını sıkmış ve bu durum karşısında büyük üzüntüler yaşanmıştı.

ATATÜRK İLE TERÖRİST BAŞININ POSTERLERİ YAN YANA

Atatürk posterinin yanına Abdullah Öcalan’ın posterleri gelmesi ve beraber sallanarak şarkılar söylenmesi özellikle taban CHP’lileri kızdırırken, bu durum ile ilgili CHP’den genel merkezden herhangi bir açıklama gelmedi.

CHP HDP’YE KAYIYOR

CHP’nin giderek HDP’ye kaydığını ve kısa zamanda HDP’ye geçiş yapacağını belirten Emin Çölaşan, HDP’nin aldığı oyların yarısı solculardan geldi demesi büyük bir şaşkınlık yarattı. Emin Çölaşan gibi bir ismin bunu söylemiş olması ayrı bir şaşkınlık yaratırken, CHP tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Gerçekten bu durum olmuş gibi CHP’nin sessiz sedasız bekliyor olması ise akıllara başka soru işaretlerini getirmeye devam ediyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.