Home / Güncel / CUMHURBAŞKANI: AJANLAR HESAP VERECEK

CUMHURBAŞKANI: AJANLAR HESAP VERECEK

Fetih’in 562. yılı kutlamaları nedeni ile İstanbul’da bir dizi konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı konulara değindi.

CUMHURBAŞKANI: AJANLAR HESAP VERECEK

Fetih’in 562. yılı kutlamaları nedeni ile İstanbul’da bir dizi konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı konulara değindi. Değindiği konular arasında geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Gazetesinde yayınlanan MIT tırlarına düzenlenen operasyon detayları da vardı. Tırlar da silah olduğunu iddia eden ve bunları gazeteye tam sayfa baskı yapan Cumhuriyet Gazetesi yazarı Can Dündar için “ Ajan “ ifadesi kullanıldı.

CEMAAT İLİŞKİSİ

Bu fotoğrafları cemaatten aldığını öne süren bazı kaynaklar, Cumhuriyet Gazetesinin cemaat ile ortak çalıştığını ve beraber iş yaptıklarını öne sürüyor. Özellikle bu konuda çok kızgın olan Cumhurbaşkanı ise bu ajanlığı hesabının verileceğini, hesabın en kısa sürede sorulacağını söyledi. Milletin yakasından düşmeyen bu ajanlarla en katı şekilde savaşılacak diyerek de meydan okumasına devam etti.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir