BAYRAMDA TATİL YAPACAKLAR DİKKAT

17 Temmuz 2015 Cuma, 22:37

Bayram tatilinin 4 güne çıkması ile birlikte birçok kişi yollara düştü. Kimileri yazık yerlere giderken kimileri ise fırsattan istifade edip, bir kaç günlüğüne bir yerlere kaçmaya başladı.

BAYRAMDA TATİL YAPACAKLAR DİKKAT

Bayram tatilinin 4 güne çıkması ile birlikte birçok kişi yollara düştü. Kimileri yazık yerlere giderken kimileri ise fırsattan istifade edip, bir kaç günlüğüne bir yerlere kaçmaya başladı. Şehir dışına çıkan kişilere uyarılarda bulunan meteoroloji, havaların çok sıcak olacağını tatile gidenlerin kesinlikle korunması gerektiğini belirtti.

SICAKTAN KORUNUN

Özellikle sıcaktan korunmaları gerektiğini belirten meteoroloji, sıcakların artık başlayacağını ifade etti. Özellikle bayramın 3. Gününden itibaren artacak olan sıcaklıklarla beraber gündüz saatlerinde dışarıya çıkılmaması konusunda uzmanlar uyarmaya devam ediyorlar.

GÜNEŞ KREMİ KULLANIN

Güneş kremi kullanımını önemseyen uzmanlar sıcaklardan korunmak için iyi bir marka ve iyi faktörü olan güneş kreminin kullanılmasını tavsiye ediyorlar. Bu sebepten dolayı tatile çıkan tatilcilerin en kısa sürede bir krem temin etmeleri doğru olacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.