Home / Güncel / BAHÇELİEVLERE DUBLE METRO

BAHÇELİEVLERE DUBLE METRO

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yeni verdiği müjde ile Bahçelievler semtine çift yollu metro geleceğini açıkladı.

BAHÇELİEVLERE DUBLE METRO

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yeni verdiği müjde ile Bahçelievler semtine çift yollu metro geleceğini açıkladı.

Türkiye’nin en çok çalışan ve sorunları çözen belediye başkanı olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yaptığı yeni açıklamada birçok müjde verdi. Otopark ve metro müjdesi veren başkan, Bahçelievler’e duble metro geleceğini açıkladı. Yapılacak olan duble metro sayesine hem daha fazla sefer yapılırken hem de aynı zamanda daha çok kişi taşınabilecek. Trafiği rahatlatması beklenen duble metronun yanında aynı zamanda otopark müjdesi de geldi.

HER MAHALLEYE OTOPARK GELİYOR

Her mahalleye otopark geleceğinin de altını çizen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş bu sorunun İstanbul’da çok fazla olduğunu ve bunu çözmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Geçtiğimiz senelerde Şirinevler için verdiğini yeraltı otopark sözünü tuttuğunun da altını çizen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ihalesinin yapıldığını ve kısa süre sonra bu hazırlıkların tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir