Home / Güncel / ATATÜRK HAVALİMANI TAVANI ÇÖKTÜ

ATATÜRK HAVALİMANI TAVANI ÇÖKTÜ

İstanbul için aşırı yağış uyarısı yapan meteorolojinin uyarıları yetersiz kaldı.

ATATÜRK HAVALİMANI TAVANI ÇÖKTÜ

İstanbul için aşırı yağış uyarısı yapan meteorolojinin uyarıları yetersiz kaldı. Alınan tüm önlemlere göre bugün Atatürk havalimanının tavanında göçük meydana geldi. Meydana gelen göçükte havalimanının bir bölümü kullanamaz hale geldi.

4 KİŞİ YARALANDI

4 kişinin yaralandığını bildiren yetkililer, yaralıların hastaneye kaldırıldı bilgisini verdi. 40 metrelik büyük bir plakanın insanların üzerine düşmesi sonucunda 4 kişinin yaralanması bir mucize olarak değerlendirildi. Aşırı rüzgarında etki ettiği bu göçük ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SEFERLER AKSAMAYACAK

Yetkililerden gelen ikinci bir açıklamada ise uçak seferlerinin bu göçük nedeni ile aksamayacak olması idi. Çöken yere güvenlik koridoru çeken görevliler, seferlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için ellerinden geldiğinde hızlı bir şekilde çalışıyorlar.

Gelen yeni ayrıntılarda ise iç hatlar kısmındaki yerin çöktüğü ve dış hatlarda bir sorun olmadığı belirtildi. Asma tavan olan yerin aşırı yağmur ve rüzgara bağlı olarak düştüğü tahmin ediliyor.

About isbilgisi

Check Also

KLİMA AÇMAYAN MİNİBÜSÇÜLERE CEZA YAĞDI

Sıcakların ülkemizde çok bunaltıcı olması ve insanların yolculuk yaparken bunaltıcı sıcaklarla karşılaşmasında yeni bir dönem …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir