ANKARA REFERANDUMA GİDEBİLİR

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 12:29

Otopark kavgası nedeni ile 17 yaşındaki bir gencin hayatını kaybetmesi üzerine önlem alan Ankara Büyükşehir Belediyesi yol kenarında bulunan tüm otoparkları kaldırmış ve hiçbir şekilde para alınmamasını sağlamıştır.

ANKARA REFERANDUMA GİDEBİLİR

Otopark kavgası nedeni ile 17 yaşındaki bir gencin hayatını kaybetmesi üzerine önlem alan Ankara Büyükşehir Belediyesi yol kenarında bulunan tüm otoparkları kaldırmış ve hiçbir şekilde para alınmamasını sağlamıştır. 15 Temmuz 2015 Çarşamba gününden itibaren yapılan uygulama sonrasında bir açıklama geldi.

REFERANDUMA GİDEBİLİRİZ

Açıklamayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptı. Gökçek, alınan karar ile otoparkları serbest bıraktıklarını ancak; bunun da bazen sonuçlar doğurabileceğini söyledi.

ŞİKAYETLER ARTARSA REFERANDUM

Şuan ki ücretsiz otopark uygulamasında başıboşluğun çok fazla olduğunu belirten Başkan Melih Gökçek, “ Eğer şikayet gelmeye devam ederse ve bu iş yürümez hale gelirse o zaman referanduma gideriz. Ankara’da büyük ve önceden haber verilmiş olan geniş çaplı bir referandum yaparız. Kararı yine halk verir. Halk ne derse ve ne karar alınırsa onu uygularız. “ dedi.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.