8 Hazirana Kadar Tüm İzinler İptal

23 Nisan 2015 Perşembe, 11:54
8 Hazirana Kadar Tüm İzinler İptal

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan’ı Taner Yıldız, yaptığı açıklamada 8 Haziran’a kadar tüm izinlerin iptal olduğunu ve elektrik kesintileri ile ilgili tüm provokasyonlara karşı tedbir alınacağını belirtti.

8 Hazirana Kadar Tüm İzinler İptal

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan’ı Taner Yıldız, yaptığı açıklamada 8 Haziran’a kadar tüm izinlerin iptal olduğunu ve elektrik kesintileri ile ilgili tüm provokasyonlara karşı tedbir alınacağını belirtti. Özellikle 7 Haziran genel seçimlerine kadar sıkı bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ve hiçbir personele izin verilmeyeceğinin altını çizdi.

31 Mart’ta yaşanan elektrik krizi nedeni ile çok ciddi önemler aldıklarını ifade eden Taner Yıldız, oy kaçırma gibi provokasyonlara karşı tedbir aldıklarını ve tüm enerji şirketleri ile görüştüklerini söyledi. O gün tam gün mesai yapacak olan çalışanların her türlü önlemi şimdiden aldığını ifade eden Bakan Yıldız, seçim günü böyle bir olayın yeniden meydana gelmeyeceğinin altını çizdi.

DÜNYADA 5.CİYİZ

Dünyada çok iyi bir sisteme sahip olduğumuzu ancak; bu sistemin açık bir sistem olması nedeni ile her türlü provokasyona açık olduğunu ifade eden Bakan Yıldız, Enerji üretiminde Avrupa’da ikinci dünyada beşinci sıradayız dedi.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.