1 MAYIS İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

27 Nisan 2015 Pazartesi, 20:31

1 Mayıs tarihinde Taksim meydanında olacağı diye açıklama yapan sendikaların karşısında polis olacak. Tüm polislerin izinleri iptal edilmiş olup, 1 Mayıs günü binlerce polis burada görev yapacak.

1 MAYIS İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

1 Mayıs tarihinde Taksim meydanında olacağı diye açıklama yapan sendikaların karşısında polis olacak. Tüm polislerin izinleri iptal edilmiş olup, 1 Mayıs günü binlerce polis burada görev yapacak. 29 Nisan tarihinden itibaren çalışmalara ve güvenlik önlemlerine başlayacak olan polis, buraya kimseyi sokmayacak ve burada eylem yapılmasına kesinlikle izin verilmeyecek.

Polisin yan sıra jandarmada çalışmanın içerisinde olacak. Polisin yetersiz kaldığı yerlerde devreye girecek olan asker, 1 Mayıs günü tam takır hazır bekliyor olacak.

TAKSİM KAPATILACAK

Taksim alanını kapatacak olan polis gösterici ile karşı karşıya gelmesin diye birçok barikat ve güvenlik önlemleri alınacak. Daha öncesinde açıklama yapan sendikalar ise burada buluşma taraftarı diyebiliriz. İstanbul Valisi Şahin, Maltepe ve Yenikapı gibi birçok alanı işaret etmiş ve buralarda istedikleri gibi eylem ya da kutlama yapabileceklerini işaret etmişti.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.