Az İş Çok Para

Az iş çok para sözü çok sıkça söylenen sözlerden birisidir. Her yatırımcı elbette az iş yaparak çok para kazanmayı ister. Fakat bunun her zaman gerçekleşmesi mümkün değildir.Az İş Çok Para

Az iş çok para sözü çok sıkça söylenen sözlerden birisidir. Her yatırımcı elbette az iş yaparak çok para kazanmayı ister. Fakat bunun her zaman gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu nedenle de az iş çok para diyenlerin ya çok paraya sahip olması ya da riskli yollara başvurması gerekmektedir. Eğer çok paraya sahip bir yatırımcı var ise parası ile karlı bir sektörü seçebilir ve kendisi hiç çalışmadan yanında da az ki çalıştırarak çok para kazanabilir. Özellikle alınacak olan bir bayilik sayesinde insanlar çok daha kolay para kazanmaktadır. Çünkü bayilik sistemlerinde malzemeyi, işletmeyi ve reklamı merkez sağlamakta ve siz sadece ürününüzün satışını yapmaktasınız.

Eğer çok para yok ise yani yatırım yapmak için çok paraya sahip değilseniz, bu seferde üretimi az ama satış fiyatı yüksek olan bir sektöre geçmek gerekmektedir. Özellikle bayanların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği kozmetik sektörü tamda az iş çok para diyeceğimiz bir sektördür. Özellikle bayanlara yönelik olan kozmetik ürünlerde çok ciddi şekilde kar bulunmaktadır. Bugün 32 TL ye satılan bir salyangoz kreminin bayii geliş fiyatı ortalama olarak 5 TLdir. Bunun satıldığı zaman 27 TL kar bırakıyor olması tam da bizlerin istediği türden bir kazanımdır. Ucuza alıp pahalıya satmak az iş çok paranın özetidir. Eğer sizlerde çok paraya sahip değilseniz bu yolu tercih edebilirsiniz.

Paranız ne çok az ne de çok fazla ise bu seferde riske girebilirsiniz. Özellikle borsa vermiş olduğumuz bu örneği tam anlamı ile karşılamaktadır. Az da çok da parası olanlar için bir kapı olan ve risk ile insana para kazandıran borsa sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Az iş çok paranın da ötesinde hiç iş çok para tabiri borsa için kullanılabilir. Bu nedenle de daha birçok kişinin borsaya girdiğini ve borsa üzerinden az para ile çok para kazandığını da görmekteyiz. Sadece işi azda olsa bilmeli ve piyasaların durumunu ve yatırım yapmak istediğiniz şirketin mali durumlarını bir süreliğine takip etmeniz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir