Home / Genel / YAŞAM KALİTESİ ARTIYOR

YAŞAM KALİTESİ ARTIYOR

Antalya’ya yapılan yatırımlar sonucunda yaşam kalitesinin arttığını açıklayan uzmanlar, son 13 yılda yapılan yatırımlar ile Antalya’daki yaşam kalitesinin en üst seviyeye çıktığını açıkladılar.

YAŞAM KALİTESİ ARTIYOR

Antalya’ya yapılan yatırımlar sonucunda yaşam kalitesinin arttığını açıklayan uzmanlar, son 13 yılda yapılan yatırımlar ile Antalya’daki yaşam kalitesinin en üst seviyeye çıktığını açıkladılar. Özellikle yapılan büyük projelerin çok etkili olduğunu belirten uzmanlar, yaşam kalitesinin artması ile turist sayılarındaki artışa da dikkat çektiler. Yapılan ulaşım projeleri ile Antalya’nın daha ulaşılabilir ve kent olması ile turist sayısındaki hızlı artışta giderek dikkat çekmeye başladı.

DEV PROJE YOLDA

Her yıl 12 bin 74 ailenin çocuğuna eğitim amacı ile destek veriliyor. Kız öğrenci için 60 erkek öğrenciler için 50 TL ödenen Antalya’da ise öğrenciler için büyük bir kampus kuruluyor. Bu da aynı şekilde Antalya’ya çok şey katacak olmasının yanında aynı zamanda eğitim hizmetinin verilmesi ile ildeki başarı oranını artıracaktır.

633 MİLYON LİRALIK YATIRIM

13 yılda yapılan bu toplam yatırım tutarı, en çok Antalya’da yaşayanlara yaramasının yanı sıra Türkiye’yi de Avrupa’ya daha farklı ve daha güzel göstermektedir. Çünkü Türkiye’nin en çok turist çeken illeri arasında ilk sıralarda Antalya yer almaktadır.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir