Home / Genel / TÜKETİCİ PROMOSYON VE İNDİRİMLERİ KAÇIRMIYOR

TÜKETİCİ PROMOSYON VE İNDİRİMLERİ KAÇIRMIYOR

Siyasi belirsizliğin ortadan kalkmaması insanları tedirgin ederken insanların daha az para harcamasına neden oluyor. Özellikle insanlar daha az para harcayabilmek adına nerede bir indirim var ve nerede promosyon ürünler veriliyor oralara akın ediyorlar.

TÜKETİCİ PROMOSYON VE İNDİRİMLERİ KAÇIRMIYOR

Siyasi belirsizliğin ortadan kalkmaması insanları tedirgin ederken insanların daha az para harcamasına neden oluyor. Özellikle insanlar daha az para harcayabilmek adına nerede bir indirim var ve nerede promosyon ürünler veriliyor oralara akın ediyorlar. Tüketici ile firmalar arasında böyle bir bağın oluşması da ticaret sektörünü fazlası ile hareketlendirmeye yetti.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ ÇOK REVAÇTA

Promosyon ürünlerine yönelen ve promosyonu olan marketlere giden tüketicilerin daha ucuza almak ve yan hediye ürünler almak gibi birçok derdi bulunuyor. Bu durumu çok iyi bilen firmalar ise promosyon ürünler verebilmek adına birçok kampanya düzenliyorlar.

MARKETLER MERCEK ALTINDA

Marketleri mercek altına alan tüketiciler her alışverişte en az 20 TL kar ediyorlar. Tüketicilerin bu durumdan memnuniyetini dile getiren uzmanlar, tüketicilerin promosyonlar ile her alışverişte ortalama 20 TL kar ettiklerini açıklıyorlar.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir