Home / Genel / Sergen Yalçın İstifa Edecek Mi?

Sergen Yalçın İstifa Edecek Mi?

Sergen Yalçın 2-0 Yenildiği Trabzonspor Maçı Sonrasında İstifa Sinyalleri Verdi.Medicana Sivasspor teknik adamı Sergen Yalçın Trabzonspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 2-0 mağlup olan Medicana Sivasspor, maçı iyi oynamasına rağmen galip gelemedi. Sergen Yalçın maç sonunda iyi oynadıklarını oyunu hak ettiklerini ancak; maç sonucunun kötü bir şekilde ortaya çıktığını belirtiyor.

İSTİFA EDECEĞİNİN SİNYALLERİNİ VERDİ

Teknik adam Sergen Yalçın açıklamasına şöyle devam etti: “Kendimize ve Sivasspor’a daha fazla zarar vermek istemiyoruz. Söylenecek fazla bir şey yok” dedi. Gazetecilerin istifa edecek misiniz sorusuna ise Sergen Yalçın sakin bir tavır ile şunları dile getirdi.

“Yeni bir enerji gerekli. Benim niyetim bırakmak, ama başkanla görüşmeden bir karar veremem. Onların onayını almadan tek başıma böyle bir karar vermek istemiyorum”

Sergen Yalçının ilerleyen günlerde istifa edip etmeyeceği ise merak konusu oldu. Yorumcuların Medicana Sivasspor’un önümüzdeki birkaç maç içerisinde sonuç alamaması sonucunda Sergen Yalçın’ın istifa edebileceğini belirtiyor.

SON DAKİKA…. İSTİFA ETTİ

Sergen Yalçın istifa ettiği ve takımla yarın vedalaşıp ayrılacağını belirtti.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir