Home / Genel / PLAKAYA 320 BİN LİRA ÖDEDİ

PLAKAYA 320 BİN LİRA ÖDEDİ

Son dönemlerin en çok ilgi odağı olan plakalar yüksek fiyatlardan satılmaya devam ediyor.

PLAKAYA 320 BİN LİRA ÖDEDİ

Son dönemlerin en çok ilgi odağı olan plakalar yüksek fiyatlardan satılmaya devam ediyor. En son olarak Kahramanmaraşlı bir genç 320 bin lira vererek 06 RTE 06 plaka jipi satın aldı.

Kahramanmaraş’ta yaşayan Mehmet Bilgiş, 70 bin liraya aldığı arabasına 320 bin lira değerinde bir plaka aldığını açıkladı. Konu ile ilgili AA muhabirine açıklama yapan Bilgiş, Malatya’ya gittiği sırada aracı gördüğünü ve çok beğendiğini söyledi. Sahibi ile satın almak için konuşan Bilgiş, bu plaka için tam 320 bin lira para ödediğini söyledi.

PAZARLIK DAHİ ETMEDİM

Tam bir Cumhurbaşkanı hayranı olan Mehmet Bilgiş, plakayı gördüğü gün çok beğendiğini ve almak için elinden geleni yaptığını söyledi. Aracının plakasının çok ilgi gördüğünü ve gördüğü ilgi neticesinde de birçok kişinin fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Arabasının çok ilgi gördüğünü ve birçok kişi tarafından meraklı gözlerle bakıldığını söyledi.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir