Home / Genel / KURMASI KOLAY İŞ FİKİRLERİ

KURMASI KOLAY İŞ FİKİRLERİ

Kurması kolay iş fikirleri hem size kısa sürede para kazandıracak hem de sizleri birçok masraftan kurtaracaktır.

KURMASI KOLAY İŞ FİKİRLERİ

Kurması kolay iş fikirleri hem size kısa sürede para kazandıracak hem de sizleri birçok masraftan kurtaracaktır. Bugün binlerce insan kendi ini kurmak için uğraşırken, birçoğu daha bu düşüncenin yarı yolunda vazgeçmektedir. Bunun en büyük sebebi ise zaman içerisinde durumun kötüye gidebileceği düşüncesi diyebiliriz.

Kurması kolay iş fikirleri için araştırma yaptığımız zamanda karşımıza birden fazla iş çıkabiliyor. Özellikle iş kurmanın bin bir çeşit yolu olduğunu düşündüğümüz zaman kolay para kazanmak aslında o kadar da zor değildir. Sadece yapmanız gereken doğru adımları atmak ve en önemlisi de çok çalışmak.

İlk olarak kurması kolay iş fikirleri neler onlara bakalım. Daha sonrasında ise bunları nasıl daha kolay hale getirebilirsiniz onları anlatacağız.

ŞAHIS ŞİRKETLERİ

Öncelikli olarak tek başınıza çalıştığınızı veya çalışacağınızı düşünelim. Yanınızda ne bir arkadaşınız ne de bir size destek veren kimse olmadığını varsayarak ilerlediğimiz zaman, kısa, kolay, küçük ölçekli ve basit bir şahıs şirketi kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz şahıs şirketi ile birçok işi yapabilir ve kendinize gelir elde edebilirsiniz.

Şahıs Şirketi Kurma Masrafı Ne Kadar?

Küçük ölçekli bir şahıs şirketi kurmanın masrafı ortalama olarak 300 TL civarlarında tutmaktadır. Bunun yanına ortalama 100 – 200 TL arasında bir muhasebeci masrafı da ekleyecek olursak bu şirket size en fazla 500 TL gibi bir paraya mal olacaktır.

Elbette ufak tefek masraflar çıkabilir ancak; ilk etapta 500 TL gibi bir bütçeyi bu işe ayırmanız gerekiyor. Eğer bu bütçe veya daha fazlası elinizde var ise ne iş yapacağım diye asla düşünmemelisiniz.

KOLAY SEKTÖRLER NELER?

– Kozmetik,

– Gıda,

– Basit tedarik ürünleri,

– Küçük teknolojik aletler.

Bunlar en kolay sektörler olup, kurmasının rahat olması kadar işletmesi de kolay şekilde yönetilebilir. Özellikle kısa zamanda para kazanmak isteyenler için bir altın kapı olan bu sektörlerde en önemli hususun tedarik edilecek ürünlerin fiyatları olacak diyebiliriz. Eğer ucuz yoldan ürünler tedarik edilebilirse elbette kısa zamanda da para kazanmak hem daha kolay hem de daha az riskli olur.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir