Home / Genel / KISA SÜREDE KAZANDIRACAK İŞ FİKİRLERİ

KISA SÜREDE KAZANDIRACAK İŞ FİKİRLERİ

Kısa sürede kazandıracak iş fikirleri için araştırma yapan birçok ki kendisine uygun bir iş fikri bulamazken, bugün ki makalemizde bizler hem çok kazandıran hem de kazancı asla düşmeyecek olan bir sektör göstereceğiz.

KISA SÜREDE KAZANDIRACAK İŞ FİKİRLERİ

Kısa sürede kazandıracak iş fikirleri için araştırma yapan birçok kişi kendisine uygun bir iş fikri bulamazken, bugün ki makalemizde bizler hem çok kazandıran hem de kazancı asla düşmeyecek olan bir sektör göstereceğiz. Göstereceğimiz sektör sayesinde yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar her daim rahatlıkla para kazanabileceksiniz. Bu sebepten dolayı bu makalemizi dikkatli bir şekilde okumalı ve kendinize pay çıkartmalısınız.

EN ÇOK KAZANDIRAN SEKTÖR KOZMETİK SEKTÖRÜ

Kozmetik sektöründe çok ciddi paraların döndüğünü biliyor muydunuz?

Hitap olarak bayanlara hitap etmesi sebebi ile birçok yatırımcının dikkatini çeken kozmetik sektörü kısa vade de çok kazandırırken, uzun vade de zengin yapabilir. Özellikle kaliteli ürünleri satmak ve kaliteli kişiler ile çalışmak her zaman en doğru kazancı getirecektir.

Kozmetik sektörü %200 – %350 üzerinden kar payı bırakırken bu sektöre para harcayanlar ne kadar para harcadıklarına ise asla bakmaz ve bu sektöre para verirler. Özellikle kadınların bu sektöre ne kadar para harcadıklarına bakalım. Bir bayanın hem de hiç süslü olmayan bir bayanın bile sadece parfüm ve göz kalemi gibi masrafları aylık ortalama 40 – 50 TL civarlarında tutmaktadır. Peki, kozmetik sektörünün masrafı ne kadar oluyor? En fazla 10 TL civarına alınan ürünler 40 – 50 TL gibi paralara satılabiliyor. Bu sebepten dolayı en basit örnekte bile ne kadar para kazanabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Bugün özellikle kozmetik sektöründe yer alan krem, parfüm ve özel ürünler çok düşük maliyetlerle üretilmektedir. Sadece bir kremi örnek alacak olursak, gerginleştirici X kremi ortalama 5 – 10 TL gibi bir paraya firmalardan alınır. Üzerinde etiketine baktığımız zaman ise en ucuzunu 49 en pahalısını ise 99 TL ye rahatlıkla bulabiliriz.

Bayanların ya da ihtiyacı olan insanların bu sektöre ciddi para harcayacaklarını düşündüğümüz zaman bu sektör üzerinden kazanılan paranın da epey fazla olduğunu rahatlıkla görebiliriz.

KOZMETİK SEKTÖRÜ KISA SÜREDE NE KADAR KAZANDIRIR?

Şimdi aslında bu soru tamamen size bağlı diyebiliriz. Yapacağınız yatırıma baktığımız zaman kısa sürede mi yoksa uzun sürede mi para kazanacağınızı hesaplayabiliriz. Bunu da 3 kısma ayırabiliriz.

100 BİN TL ALTINDAKİ YATIRIMLAR

100 BİN TL CİVARLARINDAKİ YATIRIMLARI

100 BİN TL ÜZERİNDEKİ YATIRIMLAR

Öncelikle 100 bin TL rakamı iyi bir rakam olmasına rağmen bunun altındaki rakamlarda bir yatırım yaparsanız, paranızı ortalama 1 – 2 yıl gibi kısa bir sürede çıkartabilirsiniz.

İkinci olarak, 100 bin civarlarındaki bir yatırım kendisini hemen hemen 12 – 15 ay içerisinde çıkartacaktır.

Son olarak, 100 bin üzerindeki yatırımlar hem satıcı ile daha kolay buluşmayı sağlarken hem de aynı zaman da 6 – 8 ay gibi kısa bir sürede kendisini çıkartacak ve sizlere kar ettirmeye başlayacaktır.

Bu sebepten dolayı kozmetik sektörüne girmeden önce ne kadar para kazanabileceğiniz hususuna dikkatli bir şekilde bakmalı ve ona göre yatırım yapmalısınız.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir