Home / Genel / KENAN EVREN İYİ BİRİYDİ DİYEN BİRİ VAR

KENAN EVREN İYİ BİRİYDİ DİYEN BİRİ VAR

Kenan Evren’in ölmesi ile ülkede birçok kişi sevinç gösterileri yaparken çok az kişi de üzüldü diyebiliriz.

KENAN EVREN İYİ BİRİYDİ DİYEN BİRİ VAR

Kenan Evren’in ölmesi ile ülkede birçok kişi sevinç gösterileri yaparken çok az kişi de üzüldü diyebiliriz. Bu üzülen kişilerden birisi de Ertuğrul Özkök oldu. 12 Eylül darbesi için oh diyen ve iyi oldu diye sevinen Ertuğrul Özkök bugün yazdığı yazı da Kenan Evren’e biraz da olsa saygı gösterilmesini ve bir ölünün arkasından bu kadar konuşulmaması gerektiğini ifade etti.

TWITTER YIKILDI

Kenan Evren’in öldüğü saatlerden bu yana dek birkaç gündür TT listesinden düşmeyen Kenan Evren ölüm haberi sevinçle kutlandı. Genç, yaşlı herkes bu ölüme sevinirken hiç kimse iyi dileklerini sunmadı.

CENAZE “ GENELKURMAY’DA “ YAPILSIN DENİLDİ

Ailesi cenazeyi Mecliste yapılmasını istemezken, Genelkurmay Başkanlığında bir tören yapılmasını istedi.

AK PARTİ KATILMAYACAK

Ak Parti adına açıklama yapan Mahir Ünal acıların unutulmadığını ve bu insanların çok acılar çektiğini ve cenazeye kimsenin katılmayacağını bildirdi. Ak Parti içerisinde hiç kimsenin cenaze törenine gitmeyeceğini vurgulayan Ünal, 12 Eylül darbesinin çok derin izler bıraktığını ifade etti.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir