İSTANBUL'A YENİ TRAMVAY

19 Mayıs 2015 Salı, 11:26
İSTANBUL'A YENİ TRAMVAY

İstanbul iline yapılan yatırımlar kendisini çıkartmaya ve halk tarafından ilgi görmeye başladıkla yenileri de birbiri ardına geliyor.

İSTANBUL’A YENİ TRAMVAY

İstanbul iline yapılan yatırımlar kendisini çıkartmaya ve halk tarafından ilgi görmeye başladıkla yenileri de birbiri ardına geliyor. İstanbul ilinde yaşanan yoğun trafik nedeni ile birçok taşıma yöntemine yönelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi son proje olarak yeni tramvay hattını devreye sokuyor. Bu tramvay hattı sayesinde ulaşım bazı ilçelere daha kolay olurken zamandan tasarruf da ön planda olacak.

30 AYDA TAMAMLANACAK

EMİNÖNÜ – EYÜP – BAYRAMPAŞA ilçeleri için gelecek olan bu tramvay hattı sayesinde kolayca ulaşım sağlanırken güvenli ulaşımda ön planda olacak. 30 ayda yapılması planlanan tramvay hattının çalışmaları başlamış bulunup kısa süre içerisinde bitirilmeye çalışılacak.

HAVA METROSU YOLDA

Hava tramvayı yani metrosunu yapacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını en üst seviyede yaptığını ve İstanbul’un en büyük sorunu olan ulaşımın daha aza indirileceğinin müjdesi Kadir Topbaş tarafından veriliyor. Hava metrosu ile birçok görsel sunum hazırlayan Büyükşehir Belediyesi farklı projelerinde müjdesini vermeye devam ediyor.

FESHANE PROJESİ

Feshane için farklı bir proje yapıldığını dile getiren Kadir Topbaş, bunun ile ilgili açıklamayı kamuoyuna yakın bir zamanda yapacaklarının da altını çizdi.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.