Home / Genel / HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Hazır giyim üzerine birçok firma bayilik vermesinin yanında hangisi daha çok kazandırıyor ise onun tercih edilmesi son derece önemli diyebiliriz.

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Hazır giyim üzerine birçok firma bayilik vermesinin yanında hangisi daha çok kazandırıyor ise onun tercih edilmesi son derece önemli diyebiliriz. Birçok yatırımcı yatırımlarında maliyet ve kar oranlarına bakarken, hazır giyim firmaları ise en çok kaliteye önem vermektedirler.

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

– KOTON,

– DEFACTO,

– U.S POLO ASSN.

– DOCKERS,

– G.A.P

– NIKE,

– ADIDAS.

Hazır giyim üzerine bayilik vermekte olan bu firmalar özellikle iyi kar payı bıraktıkları için tercih edilmektedir. Sizlerde bu firmalar ile çalışmak istiyorsanız, aşağı vermiş olduğumuz şartları inceleyebilirsiniz. İçlerinde en çok tercih edilen firmalar ise şu şekildedir.

DEFACTO

Defacto en çok tercih edilen bir firma olmasının yanında sattığı ürünlerle de güzel kar marjı bırakmaktadır. Sürekli kampanyalar yapmakta olan Defacto firması da, müşterilerine uygun fiyattan ürünler sattığı için çok tercih ediliyor. Bunu bilen yatırımcılar da bu firmadan bayilik almak için çok çaba sarf ediyorlar diyebiliriz.

U.S POLO ASSN.

Bu markamız ise yüksek fiyattan ürün satmasının yanında kaliteli ürünler vermesi ile bilindiği için belirli kesimlerdeki insanlara hitap etmektedir. Bayilik konusunda katı kuralları olan olan U.S POLO ASSN. firması yüksek oranlarda para istemese de iç dizayn için çok ciddi paralar harcatmaktadır. Bu sebepten dolayı buradan bayilik alacak olan kişilerin yüksek oranlarda maliyetlere katlanması gerekecektir.

KOTON

Koton firması yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. En büyük nedeni ise Koton firmasının birçok ürünü bünyesinde barındırması ve çok çeşitle çalışıyor olması. Gömlekten ayakkabıya, bikiniden saate kadar birçok ürünün satışını yapan Koton firması da en çok tercih edilen ve bayiliği alınan firmalardan birisidir.

Hazır giyim üzerine bayilik veren firmalar genellikle iyi karlar bırakıyor olsalarda, masraflı olduğu için birçok kişi bu sektörden uzak durmaktadır. İç dizayn için harcanan paralardan tutup, daha birçok masrafa kadar riskli bir yatırım olması sebebi ile hazır giyim bayiliği veren firmalar genellikle bu masrafları kısmaya çalışıyorlar. Fakat her ne kadar kıssalar da yine de çok ciddi oranlarda bir indirim yapılmıyor.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir