FUAT AVNİ DEVRİ BİTTİ

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 10:53

Fuat Avni devlet içerisinde yapılacak olan birçok operasyonu daha öncesinde internette sızdırmakta ve bilgisini vermekteydi.

FUAT AVNİ DEVRİ BİTTİ

Fuat Avni devlet içerisinde yapılacak olan birçok operasyonu daha öncesinde internette sızdırmakta ve bilgisini vermekteydi. Fakat yapılan son 2 operasyon gösterdi ki Fuat Avni’nin devri artık bitti.

Devletin çok sıkı önlemler aldığı operasyon konularında artık bilgi akışı sağlanamıyor. Devletin içerisine kadar girmiş olan bu yapının bu haberleri alması engellendiği gibi aynı zamanda birçok yerle de bağlantısı kesildi.

UYAP OPERASYONUNU VEREMEMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta yapılan UYAP çalışanlarına yönelik operasyonu Fuat Avni bildirememiş ve bunun üzerine Twitter’da Fuat Avni devri kapandı yorumları yapılmıştı. Özellikle bu tarz operasyonları sadece önlem alınması değil aynı zamanda devletin itibarını zedelemek içinde yapıyor olması devleti ciddi şekilde harekete geçirdi.

SON OPERASYONU BİLEMEDİ

Son olarak Konya’da operasyon yapan devlet, birçok yere eş zamanlı baskınlar düzenledi. Paralel yapı mensuplarına ait yerlere baskınlar düzenleyen kolluk güçleri birçok kişiyi göz altına aldı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.