Home / Genel / FACEBOOK HESABINA GİRDİĞİ İÇİN HAPİS CEZASI ALACAK

FACEBOOK HESABINA GİRDİĞİ İÇİN HAPİS CEZASI ALACAK

İstanbul’da bir baba kızının Facebook hesabına girdiği için hapis cezası ile karşı karşıya kaldı.

FACEBOOK HESABINA GİRDİĞİ İÇİN HAPİS CEZASI ALACAK

İstanbul’da bir baba kızının Facebook hesabına girdiği için hapis cezası ile karşı karşıya kaldı.

İstanbul’da Facebook hesabına giriş yapamayan 35 yaşında Ş.A soluğu savcılıkta aldı. Hesabını çalındığını ve özel konuşmalarının olduğunu öne süren Ş.A profil resminin de değiştirildiğini ve resmin yerine bikini bir resim koyulduğunu söyledi.

Bunun üzerine harekete geçen ekipler IP adresi taramasından girilen adresin eniştesinin evi olduğu tespit edildi. Eniştesi ise buraya gelip giderken kendisi girmiş olabilir diyerek yanıt verdi. Fakat eniştesi ile görüşmediğini ve kavgalı olduğunu söyleyen kız böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledi.

BABASI GİRMİŞ

Babası kızının şifresini bildiğini ve hesabına girdiğinde yabancı erkeklerle uygunsuz konuşmalar yaptığını gördüğü için şifresini değiştirdiğini söyledi. Facebook için bilgileri ise kızından aldığını ve bir yere iş başvuruda bulunmak için kullanacağını söyledi.

HAKİM HAPİS CEZASI VERECEK

Yasalara göre babanın 6 aydan 2 yıla kadar hapis alması oldukça mümkün. Babaya dava açılması beklenirken, baba ise kendini savunmaya devam etti.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir