Home / Genel / EFSANE KARAKTER KURTLAR VADİSİ'NE GERİ DÖNÜYOR

EFSANE KARAKTER KURTLAR VADİSİ'NE GERİ DÖNÜYOR

Yaklaşık 12 – 13 yıldır ekranlarda olan ve asla popülaritesini düşürmeyen Kurtlar Vadisi, bilindiği üzere birçok efsane karakteri diziden çıkarttı.

EFSANE KARAKTER KURTLAR VADİSİ’NE GERİ DÖNÜYOR

Yaklaşık 12 – 13 yıldır ekranlarda olan ve asla popülaritesini düşürmeyen Kurtlar Vadisi, bilindiği üzere birçok efsane karakteri diziden çıkarttı. Geçtiğimiz sezonda yine vadiden çıkan Kenan Çoban yani dizi de Abdulhey olarak bilinen karakter, kısa bir zaman içerisinde yeniden diziye geri dönecek.

YÜZÜ DEĞİŞTİRİLECEK

Yüzü değiştirilmiş ya da estetik yapılmış olarak karşımıza gelecek olan karakter, ATV ekranlarında iken bir bomba patlaması sahnesi ile diziden çıkmıştı. Diziden çıkmasının ardından farklı dizi projelerine girişen Kenan Çoban tekrar “ Kürkçü Dükkanına Dönüyor “ diye yorumlara neden oldu.

PANA FİLM KOLLARI SIVADI

Pana Film şimdi Abdulhey karakterini tekrar diziye sokabilmek için kollarını sıvadı. Özellikle bu karakterin diziye nasıl ve hangi bölümde sokulacağı ise büyük bir merak konusu olarak bekleniyor.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir