Home / Genel / Dizi, Film, Reklam Cast Ajans İlanları

Dizi, Film, Reklam Cast Ajans İlanları

Dizilerde, filmlerde ve reklamlarda oynayarak; figüranlık yaparak para kazanabilirsiniz.İkamet ettiğiniz şehirdeki dizilerde, filmlerde ve reklamlarda oynayarak; figüranlık yaparak para kazanmak mümkün.

Medya sektörünün her geçen gün büyüdüğü bir dönem geçiriyoruz. Sadece İstanbul değil, birçok şehirde dizi, film, reklam ve tanıtım videoları çekilmekte. Böyle olunca sektörde büyük bir oyuncu ihtiyacı doğuyor. Son yıllarda medya sektörünün yükselişiyle beraber yeni meslek grupları ortaya çıktı. Onlarca yeni cast ajansı kuruldu. Her yaştan ve her kesimden her insan cast ajanslarına üye olarak dizilerde, filmlerde figüranlık yapabilir. Bu alanda sürekli bir ihtiyaç durumu söz konusu. Üstelik, oyunculuk anlamında kendini geliştirenlerin düzenli olarak yardımcı roller alması da mümkün. 

DİZİLERE REKLAMLARA YENİ YÜZLER ARANIYOR

Sektördeki büyük dizilerin ve yapımların oyuncu ihtiyacını karşılayan köklü cast ajansları verdikleri ilanlarla yeni yüzler aradıklarını duyurdu. Siz de bu ilanlara başvurarak, dizilerde ve filmlerde oynayabilir hatta oyunculuğunuzu geliştirmeniz halinde düzenli olarak bir dizide rol bile alabilirsiniz. 

GENEL ŞARTLAR

-Yeteneğine İnanan ve Kendine Güvenen

-Bay/Bayan

-Deneyimli/Deneyimsiz

-Her Yaştan

-Her Tipten

-Her Alandan

-Full Time/Part Time iş imkanı

Dizi, film, reklam cast ajans ilanlarına başvurmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/mos-ajans-dizilere-reklamlara-yeni-yuzler-1598398

Tüm kamu haberleri ve zöel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz. 

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir