Home / Genel / BİR ÜLKEDEN ÖZEL ANKET

BİR ÜLKEDEN ÖZEL ANKET

Ülke TV’de Elif Çakır’In programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çok çarpıcı bir anket paylaştı.

BİR ÜLKEDEN ÖZEL ANKET

Ülke TV’de Elif Çakır’In programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çok çarpıcı bir anket paylaştı. Yabancı ülkelerden birisinin yaptığı anketi açıklayan Gökçek, Türkiye’yi hiç sevmeyen bir ülkenin olduğunu ve bu ülkenin adını vermeyeceğini açıklayan Gökçek, Ak Parti’nin önde gittiğini açıkladı.

AK PARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR

Ak Parti’nin tek başına iktidar olduğunu ve bu anketin tamamen bağımsız bir şekilde yaptığını açıklayan başkan, son derece gizli bir anket olduğunu söyledi. Ak Parti’nin tek başına iktidar olarak çıktığını ve bu bilgiye sahip olduğunu açıklayan Melih Gökçek, açıklamanın ardından şunları söyledi. “ Şuanda piyasalarda çok olumlu bir hava esiyor. Dolara baktığımı zaman düşüş var, borsa artış gösteriyor. Piyasalar aslında şuanda sonucun ne olacağını çok iyi biliyor. “ dedi.

Bu açıklamalarının ardından gözler 7 Haziran seçimlerine çevrilmiş durumda diyebiliriz. Seçim sonuçlarına göre gidişat belli olacak ve piyasalar az da olsa bir rahatlama içerisine girecek.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir