Home / Genel / Avm’de stand açmak

Avm’de stand açmak

AVM’de stand açmak ne kadar mantıklı olur? AVM’de stand açanlar iyi para kazanır mı? AVM’de stand kiraları ne kadardır?

Avm’de stand açmak

AVM’de stand açmak ne kadar mantıklı olur?

AVM’de stand açanlar iyi para kazanır mı?

AVM’de stand kiraları ne kadardır?

Bugün bu 3 sorumuza beraber cevap arayacağız. Sizlerde bu sorulara cevap arayanlardansanız, ilk olarak birinci sorumuz ile başlayabiliriz.

AVM’DE STAND AÇMAK NE KADAR MANTIKLI OLUR?

Birçok kişi dükkan açmak yerine basit ve pratik stand açmayı daha kolay görmektedir. Hem masrafsız olan hem de hızlı kurulabilen standlar sayesinde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

AVM’de stand açmak isteyenler öncelikli olarak hangi işi yapacaklar ona karar vermeliler. Daha sonrasında ise yapacakları işin stand için uygun olup olmadığına bakmalılar. Bugün baktığımız zaman stand üzerinde yapılan işler bellidir. Stand üzerinde kıyafet ya da ayakkabı gibi ürünler satamayacağınız için yapacağınız işler de kısıtlı olacaktır. İsterseniz öncelikli olarak AVM’de stand açmak isteyenlere hangi ürünleri satabileceklerini gösterelim.

– Bardakta Mısır,

– Kitap, Dergi ve Gazete,

– Açık Parfüm,

– Kozmetik Ürünleri,

– Pratik Telefon Ürünleri,

– Saat.

AVM’de stand açmak isteyenlerin burada bulunan işler arasından bir iş seçmesi gerekmektedir. Buradan seçilecek olan işler sayesinde bir stand açılabilir. Özellikle içlerinde bazıları çok ciddi derece kar bıraktığı için kazanılan para da o derece fazla olacaktır.

Bardakta mısır ve açık parfüm gibi kar marjları yüksek olan işler, hem sizlere çok para kazandıracağı gibi aynı zamanda da sürümden ciddi şekilde gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Kozmetik ürünler ve saat gibi şeyleri satmak ise biraz zahmetli olabileceği gibi çok hızlı tüketilmeye de bilir. Bu nedenle çok para kazanabileceğiniz ve satışları hızlı olan bir işi seçmenizde yarar olacaktır.

AVM’DE STAND AÇANLAR İYİ PARA KAZANIR MI?

Elbette yukarıda bahsettiğimiz sektörlerde bir stand açılırsa çok iyi ve hatta çok iyi paralar kazanılabilir. Özellikle gıda üzerine açılan standlar çocuklar ve yetişkinler olmak üzere baştan aşağı birçok kişinin günlük olarak uğrak noktası haline gelmiş durumdadır. Bu sebepten dolayı sizlerde günlük olarak çok satış yapabileceğiniz bir stand açabilirsiniz.

Bugün baktığımız zaman iyi bir bardak mısırcısı, ortalama aylık 3 bin – 4 bin TL para kazanabilir. Eğer büyük bir AVM’de yer alıyorsanız ve standlarınızda büyükse bu para daha da artabilir.

AVM’DE STAND KİRALARI NE KADARDIR?

AVM yönetimi bu kiralara tamamen kendisi karar vermektedir. Köşe başları ya da yolun ortasında küçük adalar gibi yerlerde standlar açılabilir. Açmak istediğiniz standın büyüklüğü, çalışma alanı, şehir, AVM büyüklüğü ve daha birçok kriter kiranın belirlenmesinde yardımcı rol oynamaktadır. Bu sebepten dolayı sizlere her ne kadar net rakam veremiyor olsak da, ortalama 5 m2’lik bir stand’ın aylık kirası en kötü ihtimalle bin TL tutacaktır.

Özellikle AVM gibi büyük alanlarda yer aldığınızı düşünecek olursak, bin TL sizin için çok büyük bir para olmayacaktır. Belki 2 – 3 günlük kazancınız ile rahatlıkla kiranızı ödeyebilirsiniz.

Stand açanların en güzel özelliği ise ortak gider gibi birçok masrafa karışmıyor olmalarıdır. Üstelik dükkan gibi bir dertleri olmadığı için birçok marsraftan da rahatlıkla uzaklamış olacaklardır.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir