AŞKINIZI İTİRAF EDİN

08 Mayıs 2015 Cuma, 15:30
AŞKINIZI İTİRAF EDİN

Uzmanlar aşk sorunu yaşayan kişilere aşklarını itiraf etmelerini ve kendi hayatlarını düzene sokmaları konusunda tavsiyeler veriyorlar.

AŞKINIZI İTİRAF EDİN

Uzmanlar aşk sorunu yaşayan kişilere aşklarını itiraf etmelerini ve kendi hayatlarını düzene sokmaları konusunda tavsiyeler veriyorlar. Özellikle sorunu olan ve aşk konusunda sıkıntı çeken insanlar ilerleyen zamanlarda depresyona giriyor ve kendilerini kötü hissediyorlar. Bunu engellemek ve bu durumdan kaçınmak için uzmanlar aşklarını itiraf etmelerini ve bundan bir an önce kurtulmalarını istiyorlar.

İTİRAF ETKİLİ OLACAKTIR

İtiraf edemeyen kişilerin zaman içerisinde depresyona girdiğini söyleyen ve bu durumun hoş bir durum olmadığı söyleyen uzmanlar aşkı itiraf etmenin sadece psikolojik değil biyolojik olarak da birçok etkiye sahip olduğunun altını çiziyor.

İLİŞKİLERİNİZDE KONUŞMAYI DENEYİN

İlişkilere konuşmaktan kaçan çiftler konuşmak yerine kendileri ile cebelleşmeyi daha çok seviyorlar. Yapılan araştırmalara göre birçok çift konuşmadan ayrılmayı daha fazla tercih ediyor. Sorunların tartışılmaması ve sorunlara çözüm bulunmaması ise en çok yaşanan problemler arasında ilk sıralarda yer alıyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.