Home / Genel / ACİL PARA BULDURAN FİKİRLER

ACİL PARA BULDURAN FİKİRLER

Birçoğumuz kimi zaman dara düşer ve çok ciddi derecede paralara ihtiyaç duyarız.

ACİL PARA BULDURAN FİKİRLER

Birçoğumuz kimi zaman dara düşer ve çok ciddi derecede paralara ihtiyaç duyarız. Özellikle böyle zamanlarda ne yapacağını bilemeyen insanlar farklı kaynaklara saldırır ve bir yerlerden para bulmaya çalışırlar. Tamda bu tarz insanlar için bugün farklı fikirler vereceğiz. Özellikle hızlı para kazanmaya ihtiyacı olan kişiler vermiş olduğumuz fikirler ile kısa zamanda para kazanabilecek ve ihtiyaçlarını giderebilecekler.

Para ihtiyacı daha doğrusu acil para ihtiyacı çok kısa sürede temin edilmedikten sonra çok fazla bir işe yaramayacaktır. Birçok kişide ilk olarak bankalara başvurmakta ve kredi çekmektedir.

Bugün bankalardan bir kredi çekenler birde çekmeyen pişman diyebiliriz. Bu sebepten dolayı sizleri bankalara muhtaç etmeyecek ve aklınıza belki de gelmiş olan fikirlerin daha değişik şekillerde olanlarını sizlere sunacağız.

AKRABALARDAN PARA ALMAYI DENEYİN

Kesinlikle bankaları değil ilk olarak yakın çevrenizi rahatsız edin. Onlardan alacağınız parayı kısa zamanda vereceğinize söz verin ve onlardan para almaya çalışın. Akrabalarınıza güven verin, parayı nerede kullanacağınız konusunda asla doğruyu söylemeyin. Fakat tekrar alabilmek ve güven kazanabilmek adına parayı zamanında ödeyin.

ŞANS OYUNLARI DENEYİN

Belki risk içeriyor olabilir ama birçok kişinin imdadına yetişen yine şans oyunları olmuştur. Şöyle 1 – 2 gün takip edilen şans oyunlarından para kazanmak aslında o kadar da zor değil. Az ama öz para kazansam yeter derseniz, risk almadan kolayca para kazanabilirsiniz. Hele birde şansınız var ise acil para bulmak çok zor olmayacaktır.

KISA SÜREDE ÇOK KAZANDIRAN İŞLER

Kısa sürede para kazanmak isteyenlerin yine çok tercih etmesi gereken bir iş olan ek işler kolay para bulmanızı sağlar. Bir barda çalışan barmen ya da garson, kendi maaşından 2 kat daha fazla bahşiş almaktadır. Özellikle de yaz dönemlerinde gündüz kendi işinizde geceleri ise bir barda ya da bir restoranda çalışabilir ve günlük ihtiyacınızı karşılayabilişiniz.

About isbilgisi

Check Also

Dünya Devleri Türklere Emanet Edildi

Profеsyonеl Türk yöneticilerini artık dünyanın sаyılı şirkеtlеrindе görmek mümkün. Cocа-Colа’dan Western Union’a, Unilever’den BP’ye dünyanın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir