Turhal Belediyesi Engelli Personel Alım İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 11:38
Turhal Belediyesi Engelli Personel Alım İlanı 2016

Turhal Belediyesi Engelli Personel Alım İlanı 2016'yı yayınladı. İşte tüm detaylar. Turhal Belediyesi Engelli Personel Alım İlanı 2016’da belirtilen detaylara göre, personel alımı yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, İSKUR‘un resmi web sayfası üzerinden başvurularını yapmaları veya bulundukları yerde il/ilçe müdürlüklerine giderek bizzat başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başka bir başvuru yöntemi bulunmamaktadır.

Tüm adaylar başvuru tarihi olarak belirtilen zaman zarfı içerisinde gerekli bilgi, döküman, evrak gibi konuları bahsi geçen kuruma yazılı/sözlü olarak iletmek zorundadır. Ayrıca tüm adaylar, verecek oldukları belgeler de sahip oldukları dökümanları sunmalılardır. Aksi takdir de gerçeğe aykırı beyanda bulunan veya hazırlayan adayların, başvuruları geçersiz kılınacaktır.

Alınacak Personel Sayısı: 1 kişi

Başvuru şartları:

İlana başvuru yapabilmek için Nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olunması gerekmektedir.  Göreve başlama davetiyesi gönderilen adaylar, gerekçe belirtmeksizin göreve başlamadıkları takdir de tüm iş ve iş haklarından mahrum kalacaklardır. Böyle bir durumda gerekçe belirtmemiş olan adayların yerine, bir sonraki puanı en yüksek aday tercih edilecektir.

Başvuru yapabilecek adayların meslek bilgileri : Büro İşçisi

Öğrenim Yeri: Okuldan

En az öğretim seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve dengi) olarak belirtilmiştir.

Sınav Bilgileri: EKPSS sınavına katılmış olmaları yeterli.

Çalışma Adresi: Turhal/Kayseri

Son başvuru tarihi: 21 Mart 2016

İlandaki nitelikleri taşıdığını düşünen adaylar belirtilen tarihler arasında başvurularını yapabilirler. Başvuru sonrası gerçeğe aykırı evrak hazırladığı veya verdiği düşünülen adayların, adaylık işlemleri iptal edilecektir. İlanın son günü, resmi tatil ile çakışır ise, bir sonraki mesai saati, son başvuru tarihi olarak geçerliliğini koruyacak adaylar bir sonraki gün de başvurularını yapabileceklerdir.

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.