Trabzon Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 10:25

Trabzon Büyükşehir Belediyesi verdiği ilana göre İŞKUR aracılığı ile Engelli İşçi Alımı yapacağını duyurdu.  Trabzon Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile engelli personel alımı yapıyor. İŞKUR aracılığı ile verilen ilana göre ,2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 EKPSS puanı alan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu ilana başvurmak için EKPSS ye girmiş olmak yetiyor. Yani puan şartı yok.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı 2016 ilanına başvuracak adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olmaları gerekmektedir. Alınacak personeller daimi olarak yani tam zamanlı belediyede çalışacaklardır.

ALINACAK PERSONEL


-İnşaat Teknolojisi Teknikeri : 1 Kişi
ŞARTLAR

– 2014 EKPSS’ye girmiş olmak
- İnşaat Teknikleriği bölümünden mezun olmak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı 2016 ilanı için başvurular 10 Martta başlamış olup, 21 Mart 2016 tarihine kadar devam edecektir. Başvuracak kişilerde Trabzon’da ikamet etme zorunluluğu getirilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İlana başvurmak içinTrabzon Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü’ne başvurulması gerekmektedir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.