Manisa Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı 2016

11 Şubat 2016 Perşembe, 11:41

Manisa Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile Engelli İşçi Alımı yapacağını duyurdu. Manisa Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile Engelli İşçi Alımı yapacağını duyurdu. Verilen ilana başvuracak kişiler eğer başvuru şartları tutuyorsa, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İŞKUR Manisa İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı 2016 başvurmak için EKPSS ye girmek yeterlidir. Herhangi bir puan istenmemiştir. Sıfır puan alanlar bile başvurabilirler. Bu ilana başvurabilmek için Manisa ilinde ilçelerinde ikamet ediyor olmak gereklidir. 

ALINACAK PERSONEL

– Engelli İşçi:3 Kişi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı 2016 başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 19 Şubat 2016’dır. Bu ilana başvurabilmek içim işkur sistemine kayıtlı olmuş olmanız veya kayıt olmanız gerekmektedir. İlana başvuracak kişilerde deneyim şartı aranmamaktadır. Sadece okuldan Harita Teknikerliği bölümünden önlisans mezun olma şartı vardır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İlanın detayları için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.