GAP Engelli Personel Alım İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 11:02
GAP Engelli Personel Alım İlanı 2016

Güneydoğu Anadolu Projesi, GAP Engelli Personel Alım ilanı 2016'yı duyurdu. GAP Engelli Personel Alım İlanı 2016’ya göre başvuru yapabilecek adaylar ve aradıkları genel şartlar belirtilmiştir.

Aday olarak başvuru yapmak isteyen kişiler, bulundukları yerdeki İŞKUR il/ilçe genel müdürlüklerinden başvurularını yapabilirler.  Ek olarak başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını İŞKUR’un resmi web sitesi adresi olan www.iskur.gov.tr adresinden online olarak da gerçekleştirebilirler.

Başvuru koşulları:

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru koşullarında 2014 KPSS puanı geçerli olup, sadece bir puan türüne sahip olanlar başvurularını yapabilirler.

Talepleri doğrultusunda ilana başvuru yapan adaylar, tüm ilan şartlarını taşımak zorundadırlar. Başvuru yaptığı halde ilan şartlarına uygun olmayan adayların, başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvurulardan sonra şartlara uygun olmadığı anlaşılan adayların da başvuruları daha sonrasından iptal edilecektir.

Adaylar şartları taşıdıklarını yazılı/sözlü olarak ilanı veren kurum veya kuruluşa vermek zorundadır.

Buna göre alınacak olan adaylarda aranacak şartlar:

Nüfus müdürlüğünde kayıtlı adresi bulunan adayların başvuruları kabul edilecektir. Ayrıca iyi derecede İngilizce bildiklerini de belgelemeleri gerekmektedir.

Yabancı dil, mesleki bilgi, eğitim durumu ve tecrübe gibi kavramlar etrafında şekillendirilmiş değerlendirme ile yürütülecektir. Adaylar, ilanlara başvurularını yaptıklarında sadece bir puan türüne sahip olmaları gerekmektedir. Dolayısıyla bir puan türünden fazla puan türü olan adaylar, başvuru yapamayacaklardır.

Başvuru için resmi web sitesini kullanabileceğiniz gibi, çalışma adresi de ŞANLIURFA/Karaköprü olarak belirlenmiştir.

Son başvuru tarihi:18 Mart 2016

Son başvuru tarihi resmi tatile denk geldiğinde, bir sonraki mesai saati geçerlilik kazanacaktır. Bu durumda adaylar, bir sonraki mesai saatinde başvurularını yapabileceklerdir.

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.