Zen Pırlanta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

05 Nisan 2015 Pazar, 20:57
Zen Pırlanta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Zen Pırlanta Personel Eleman AlımlarıZen Pırlanta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015


Sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaklaşık 6 kıtada hizmet veren Zen Pırlanta 2015 yılı büyüme hedefleri arasında birçok kişiyi işe almak için alımlarını açmıştır. Özellikle alımlarını hızlı bir şekilde yapacak olan Zen Pırlanta sürekli medya üzerinde verdiği reklamlar ile bilinmekte olup, yeni reklamlar ile de yeni birçok kesime hitap etmektedir. Böyle kaliteli çalışan bir firmada görev almak isteyenler ise 2015 yılında birçok farklı pozisyonda iş bulabilecekler.

Zen Pırlanta personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilmiyoruz ancak; internete ilanlarını vermiş olan firma şuanda açık 15e yakın pozisyonu ile alımlarını gerçekleştiriyor. Her geçen gün alımlarını artıran Zen Pırlanta bu alımların yapılması aşamasında da profesyonel bir ekip kullanıyor.

Zen Pırlanta personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verilecek diye merak ediyorsanız aşağıda sizlere vereceğimiz ilanlara bakabilirsiniz. Böylece bu ilanlar hakkında kolayca bilgi alabilir ve eğer isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

– OFİS ELEMANI,
– E-TİCARET YÖNETİCİSİ,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
-MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI,
– SATIŞ DANIŞMANI.

Zen Pırlanta personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bu pozisyonlarla verilmiş olup ilerleyen zamanlarda da yeni ilanlar eklenecektir. Fakat alımlarını genellikle bu pozisyonlar üzerinde devam ettirecek olan Zen Pırlanta yeni ilanlar eklediği zaman haberdar olmak, yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve bu ilanlara başvurmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

Zen Pırlanta Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.