Yörsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

24 Temmuz 2015 Cuma, 22:44

Yörsan Personel Eleman Alımları

Yörsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük hazır gıda markalarından olan Yörsan, İstanbul, İzmir ve Balıkesir gibi büyük illerin birçoğunda alım yapmaya hazırlanmaktadır. Alım yapacağı yerler arasında Erzurum ve Van gibi doğu illeri de olan Yörsan firmasında en çok tercih edilen kişilerin işin ehli kişiler olduğunu söyleyebiliriz. Yörsan personel eleman alımı ile ilgili olarak takip ettiğimiz firmalar arasında yer aldığı için güncel olarak internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yörsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kişi ile yapılacak olup, şuanda internet üzerinde yaklaşık olarak 15 adet ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini sürekli güncelleyen Yörsan firması alım yapacağı zaman daha fazla ilan eklemeye devam edecektir.

Yörsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– RİSK UZMANI,
– ZORUNLU STAJYER,
– SATIŞ MUHASEBE ELEMANI,
– HAZİNE YÖNETİCİSİ,
– BAYİ YÖNTECİSİ,
– MUHASEBE UZMANI.

Yörsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Her geçen gün ilanlarını güncelleyen Yörsan firması yeni alım yapacağı zaman birçok kişiye de bildirimde bulunmaktadır. İnternet sitemizde güncel ilanları takip etmekte olup, bunları sizlere en kısa zamanda bildirmektedir. Yukarıda yer alan ilanları takip etmek isterseniz veya başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yorsan-gida-ve-sut-urunleri-pazarlama-is-ilanlari-c6023-p30904/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.