Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

24 Mart 2015 Salı, 11:22
Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yataş Personel Eleman Alımları

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük yatak üreticileri arasında bulunan Yataş aktif halde hizmet vermeye devam etmektedir. Şuanda birçok kişinin çalışmakta olduğu Yataş hem fabrikasına hem de diğer illerde bulunan şubelerine birçok personel eleman alımı yapacaktır. 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile ilerleyen Yataş personel alımları bakımında birçok şirkete nazaran daha hızlı ve profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Eğer sizlerde burada çalışmak isterseniz ilanları inceleyebilirsiniz.

Yataş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok ilde yapılacak olup, İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Kayseri illerde bu alımlar yapılacaktır. Alımları yapacak olan firma elemanlarını büyük bir dikkat ve titizlikle seçmektedir.

Yataş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile alım yapacak net bir bilgi veremiyoruz ancak;  şuanda internette bulunan 30a yakın ilan ile alımlarını her gün güncellemektedir. İsterseniz bu ilanların neler olduğuna daha yakından bakalım.

– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– KURULUM UZMANI,
– SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI,
– MİMAR,
– ÜRETİM MÜHENDİSİ,
– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– MAALİYET MUHASEBE ŞEFİ,
– İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ.

Yataş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup bununla ilgili daha birçok ilan verilecektir. Güncel Yataş eleman alımı konusunda bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip edebilecekleri gibi yukarıda yer alan ilan detaylarını takip etmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.