Yarı Zamanlı, Part Time iş ilanları 2015

12 Mart 2015 Perşembe, 00:55
Yarı Zamanlı, Part Time iş ilanları 2015

Yarı Zamanlı, Part Time iş ilanları

Yarı Zamanlı, Part Time iş ilanları 2015

Yarı zamanlı part time iş ilanları 2015 yılında da çok aranan iş ilanları unvanını korumaya devam etmektedir. Birçok kişinin özellikle de öğrencilerin ve yarım gün çalışan kişiler için son derece uygun olan yarı zamanlı işler için birçok firma ilanlar vermektedir.

Özellikle part time adı altında verilen bu iş ilanları kısa sürede birçok kişinin ilgi odağı olabiliyor. Özellikle öğrencilerin sıklıkla tercih etmekte olduğu yarı zamanlı part time işler, çok fazla para kazandırmasa da yinede bu kişilere yetebiliyor.

Yarı zamanlı part time iş ilanları 2015 yılında hangi firmalar tarafından veriliyor ve hangi iş ilanları daha revaçta isterseniz beraber bakalım. Aşağıda vereceğimiz ilanların hepsi yarı zamanlı part time iş ilanları için verilmiştir.

– STAND ELAMANI,
– KASİYER,
– STİLİST,
– KASA GÖREVLİSİ(CARREFORUSA),
– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– STAND HOSTESİ,
– SATIŞ DESTEK ELEMANI,
– MARKET AKTİVİTE ELEMANI,
– SATIŞ MAĞAZA DANIŞMANI,
– PROVA MANKENİ.

Yarı zamanlı part time çalışmak isteyenler için verilmiş olan bu ilanların hepsi tüm yaş grupları ile de uyumludur. İsterse normal çalışan, öğrenci ya da ev hanımı olun, gününüzün yarısını bu işlere ayırabilir ve para kazanabilirsiniz.

Özellikle ilerleyen zamanlarda full time için başvuruda bulunarak sigortalı çalışma imkanına da sahip olabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanları incelemek ve diğer tüm ilanlara bakmak için aşağıda yer alan link adresimizi kullanabilirsiniz.

Yarı Zamanlı, Part Time iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.