Vestel Personel Eleman Alımı 2014

Vestel Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vestel’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Vestel Personel Eleman Alımı 2014

Vestel Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vestel’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vestel Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Vestel’de çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Vestel’de işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Vestel iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU

Kuruluş Tarihi

1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:

Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:

Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:

Ömer Yüngül

Genel Merkez

Adres: Ambarlı Petrol Ofisi Dolum Tesisleri Yolu 34840 Avcılar/İstanbul

İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri

Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa

Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa

Vestel Dijital Üretim Sanayi A.Ş. Organize Sanayi Bölgesi Manisa

Vestel Dış Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa

Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama AŞ. Avcılar İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız. Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz. Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz. İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Vestel Personel Eleman Alımı ilanlarına başvurmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir