Unilever Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

01 Haziran 2015 Pazartesi, 12:55
Unilever Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Unilever Personel Eleman Alımları

Unilever Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Unilever ülkemizde de birçok markanın himayesine sahiptir. Özellikle evlerimizde her gün yediğimiz ve içtiğimiz markalara sahip olan Unilever, dünyada da çok geniş ve çok kaliteli bir hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Algida markası başta olmak üzere birçok markanın sahibi olan Unilever kendisini de sürekli büyüttüğü için yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Unilever personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ve net rakamlar verilmemektedir ancak; internet üzerinde 50’ye yakın ilanı bulunan Unilever firması bu ilanlarını da her geçen gün artırmaya devam ediyor. Özellikle her gün yen personel ve eleman ihtiyacı doğan Unilever firması alımlar içinde internet üzerine ilanlarını veriyor.

Unilever personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak ediyorsanız, aşağıda yazan pozisyonları inceleyebilirsiniz.

– FATURA KAYIT ELEMANI,
– SAĞLIK ELEMANI,
– ELEKTRİKÇİ,
– İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI,
-  MEVSİMLİK ÜRETİM ELEMANI,
– MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ,
– MEVSİMLİK FORKLİFT ELEMANI.

Unilever personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bunlar hakkında bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip ederek güncel bilgileri alabilirler. Bu ilanların detaylarını incelemek, diğer ilanları görmek ve bunların hepsine başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/unilever-is-ilanlari-c1085-p923/Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.