Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş…

türk-telekom

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

Türk Telekom Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Türk Telekom da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türk Telekom, 24 Nisan 1995′te PTT’nin ayrılması ile kurulan bir telekomünikasyon şirketidir. Ülkemizde birçok telefon hizmetini sunan Türk Telekomünikasyon A.Ş. ayrıca birçok hizmeti de vermekte. Daha çok Türk Telekom sabit telefonlar için hizmet sunarken ayrıca internet hizmeti de sunmakta. Ayrıca Avea’nın çoğunluğuna yakın hisstesinin sahibi olan ve ülkemizin en değerli firması ödülünü birkaç kez alan bu firma Almanya’da da GSM hizmeti vermekte. Bir aralar 70 bin çalışanı bulunan ve şu anda 35 binden fazla çalışanı bulunan Türk Telekomünikasyon A.Ş. veya Türk Telekom birçok kişiyi bekliyor.

Şu anda %55 hissesi ile en büyük ortağı olan Oger Telekomünikasyon adlı bir Arab firmaya ait. Eğer sizde ülkemizin en iyi firmalarından biri olan Türk Telekom’da çalışmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayarak başvurunuzu yollayabilir ve işe alım süreci hakkında bilgileri görebilirsiniz.

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir